Кабмін дозволив інвесторам побудувати в Івано-Франківську житло для службовців військової прокуратури

В Івано-Франківську для службових осіб військової прокуратури побудують житло буквально у самому центрі міста.

Днями Кабінет міністрів затвердив перелік ділянок для будівництва службового житла для службовців військової прокуратури Західного регіону. Будівництво двох багатоповерхових будинків заплановане у Львові по вулиці Мечникова, 16а та Івано-Франківську по вулиці Чорновола, 9, повідомляють «Наші гроші».

 

В пояснювальній записці вказано, що кошторисом Генпрокуратури кошти на будівництво житла для військової прокуратури Західного регіону не передбачені, а тому воно буде проведене за допомогою приватного інвестора. Його виберуть на конкурсі.

 

Раніше Побудовано в Франківську повідомляло, що наприкінці минулого року Івано-Франківська облдержадміністрація дозволила військовій прокуратурі Західного регіону України розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1857 га по вулиці Чорновола,9. Проект землеустрою був затверджений у липні цього року.

 

Відтак цільове призначення ділянки змінилося із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони на землі житлової та громадської забудови. При цьому військова прокуратура Західного регіону України отримала ділянку у постійне користування з метою будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

 

Ділянка на кадастровій карті  

 

 

Попри це, навесні цього року військова прокуратура звернулася до міської влади з прохання надати дозвіл на розроблення детального плану території на вулиці Чорновола, 9.

 

Звернення розглядалося на засіданні депутатської комісії з питань містобудування та земельних відносин. Тоді представник військової прокуратури заявив, що на вказаній території знаходиться будівля військової прокуратури Івано-Франківського гарнізону, а позаду неї є територія, що раніше використовувалась під плац. Саме на цій землі заплановано будівництво багатоквартирного будинку для війкових. Відтак, 15 березня міська рада дала «добро» на розробку ДПТ.

 

А вже 24 травня місцеві депутати затвердили ДПТ для багатоквартирної житлової забудови на вулиці Чорновола, 9.  Згідно проекту, мова йде про один шестиповерховий житловий будинок для сімей військовослужбовців. 

 

Детальний план території по вулиці Чорновола, 9