«IF Miskbud Development» пропонує сучасні квартири у великому мікрорайоні Івано-Франківська


Одним з найбільших мікрорайонів у Івано-Франківську є Пасічна. Тут активно будують житлові та комерційні новобудови. Не дивно, що шукаючи житло чимало молодих сімей обирають саме цю частину міста.

 

А чому б і ні? Адже тут пряме сполучення з містом, зручна транспортна розв’язка, розвинена інфраструктура. Сьогодні квартири в Пасічній дійсно користуються попитом, але знайти ідеальне житло вдається не кожному.

 

Останнім часом будівельні компанії пропонуючи чимало помешкань, та кожному господареві хочеться, що б його житло було красиве, комфортне, затишне та сучасне. Не останню роль відіграє також місце розташування.

 

Попри велику кількість пропозицій, ідеальну квартиру знайти не так просто, але можливо.

 

Один з кращих варіантів – це будинок на вулиці Горбачевського 40б. Його зводить будівельна компанія «IF Miskbud Development», яка на ринку з 2002 року.

 

 

weryr

 

 

Будинок збудований за новітніми стандартами та з кращих будівельних матеріалів. Розташований в тій частині де вам не надокучатиме шум автомобілів. Поблизу розташовані усі необхідні установи: школа, дитячий садок, магазини, озеро, обласна лікарня, церква, зупинки громадського транспорту та АС-2.

 

 

У 9-поверховому будинку проектували тільки 1- та 2-кімнатні квартири. Площа яких, відповідно – від 43-х до 68-ми метрів квадратних. Окрім того буде можливість придбати гараж. Для найменших мешканців облаштують дитячий майданчик з гойдалками та каруселями.

 

Придбавши житло від компанії «IF Miskbud Development» ви матимете нове помешкання з сучасним плануванням, енергоефективними вікнами з потрійним склопакетом, броньованими дверима від українського виробника та автономним опаленням. А також в будинку будуть швидкісні ліфти білоруського виробництва та сучасні холи.

 

 

Деталі можна дізнатися у фахівців будівельної компанії за телефонами 095-749-42-17, (0342)55-65-36, т/ф (0342)55-65-39, на сайті ifmiskbud.com чи за адресою м. Івано-Франківськ, вулиця Гаркуші, 14