Івано-Франківські гіпермаркети банку "Форум" підуть з молотка

16 листопада відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом, у забезпечення якого передано будівлю гіпермаркету та супермаркет будівельних матеріалів/побутової техніки в Івано-Франківську. Стартова ціна лоту – 40,78 млн грн.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж право вимоги за кредитом юрособи, що перебуває на балансі ПАТ «Банк Форум».

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

Компанія-позичальник веде активну господарську діяльність у сфері будівництва та експлуатації (передача в оренду) власного нерухомого майна.

Обслуговування кредиту припинилось лише після введення в банк тимчасової адміністрації. Станом на початок вересня цього року заборгованість за договором (тіло та нараховані відсотки) сягнула 117,81 млн грн.

При цьому, у забезпечення за кредитом передано два об’єкти торгівельної нерухомості, загальною площею 16 572,8 м2, у м. Івано-Франківськ.

Мова йде  про приміщення гіпермаркету, загальною площею 13 062,8 м2. Комплекс було введено в експлуатацію в 2005 році.

Приміщення обладнане системою відеоспостереження, клімат-контролю, пасажирськими та вантажними ліфтами. Крім того у гіпермаркеті є спеціальні зони для відпочинку та дитяча кімната. Поруч з комплексом розташовується паркувальний майданчик на 200 машиномісць.

Також у заставі банку - приміщення супермаркету, загальною площею 3 559,4 м2, що  використовується для продажу побутової техніки. Будівля здається в оренду єдиному орендарю юридичній особі.

Об’єкти, що перебувають у заставі банку, розташовані неподалік один від одного по вул. Мазепи Гетьмана (м. Івано-Франківськ). 

Детальнішу інформацію про актив та умови участі у торгах можна переглянути за посиланням.

Аукціон з продажу лоту відбудеться 16 листопада на електронному майданчику ТБ «Українська агропромислова».

Стартова ціна лоту – 40,78 млн грн.

Заявки на участь у торгах приймаються до 11 листопада.

Ознайомитись із матеріалами кредитної справи потенційні покупці можуть у кімнаті даних після підписання договору про конфіденційність.