Франківські активісти впорядкують сквер перед друкарнею на Січових стрільців

Команда Comixans визначилася із проектом, який реалізують за кошти виручені з продажу книжки коміксів про місто та його парадокси “Франек, добрий ранек”.

Як повідомляла "Галка", на початку тижня троє випускників школи урбаністики «CANactions» презентували франківцям книгу коміксів “Франек, добрий ранек”. Під час презентації активісти повідомили, що за кошти, котрі отримають від продажу книжки вкладуть у реалізацію урбан-проекту в місті.

Кілька днів команда тримала інтригу та наразі повідомила про своє рішення.

 “…і на рахунок Друкарні. Я – за. Очевидно. Вам не здається, що все ніби саме собою підводить і посувається паралельно, коли ми у ресурсному стані і хочемо рухатися…” (с) ЯроЯк і обіцяли, ми обрали урбан-проект, що буде підтриманий коштами з реалізації коміксів. Це – сквер перед Друкарнею.

Робота над благоустроєм цього скверу почалася декілька місяців тому. Вже на сьогодні проведено хакатон з дослідженням і аналізом території, що стане базою для архітектурного проектування. Триває робота по здобуттю швидких перемог – перенесення смітників з подвір’я, впорядкування стихійного паркування.

Comixans підтримує наступну стадію проекту – створення літньої культурної резиденції-павільйону, що стане базою для громадських обговорень та проведення літньої архітектурної школи для розробки проекту скверу. Після цього павільйон буде перенесено на постійну локацію в рекреаційну зону міста у вільне користування містян.

Слідкувати за процесом ви зможете безпосередньо в групі ініціативи https://www.facebook.com/groups/printery і у наших ранкових новинах звісно.Отака історія малята. Купуй комікс – підтримай сквер Друкарні”, – йдеться на сторінці проекту в мережі Фейсбук.

А вже цієї суботи активісти візьмуть за виготовлення вуличних меблів – франківців кличуть долучитися і допомогти.