Будівництво моста у Драгомирчанах планують завершити вже у вересні

Переправа через річку Бистриця Солотвинська у селі Драгомирчани Тисменицького району була повністю зруйнована під час повені у 2008 році.

Сьогодні, 11 липня, під час виїзної наради щодо стану ремонтних робіт на п’яти мостових переходах області, голова облдержадміністрації Олег Гончарук анонсував завершення будівництва мостового переходу у Драгомирчанах вже до кінця вересня цього року.

 

«Для області відбудова мосту у селі Драгомирчани є дуже важливою. З часу повені 2008 року, коли він був зруйнований, проїзд забезпечується завдяки встановленому тимчасовому військовому мосту. Така ситуація є неприпустимою. Завершення цього будівництва дасть змогу перенаправити значні потоки важковагового транспорту в об’їзд Івано-Франківська, що своєю чергою зменшить надмірне навантаження на дорожню інфраструктуру обласного центру, зокрема вул. Набережної ім. В.Стефаника. Окрім того, це створить безпечні умови для водіїв, які перетинають річку в цьому місці», - зазначив Олег Гончарук.

 

В службі автомобільних доріг зазначають, що обсяг фінансування достатній для завершення робіт з будівництва та введення мосту в експлуатацію. Окрім того, станом на 10 липня, при плані – 28,2 млн грн виконано обсяг робіт з будівництва мосту на 10,0 млн грн.

 

Варто зазначити, що також виконуються підготовчо-організаційні заходи щодо початку робіт на інших чотирьох мостових переходах, зокрема, на автомобільних дорогах: Р-38 Богородчани-Гута (Богородчанський район, с. Раковець). Передбачений обсяг фінансування 2,9 млн грн; О 090403 Лука-Коломия (Городенківський район, поблизу с. Незвисько). Передбачений обсяг фінансування 1,6 млн грн; Н-09 Мукачеве-Львів (Яремчанська міська рада, с. Татарів). Передбачений обсяг фінансування 4,98 млн грн; Р-24 Татарів-Кам’янець-Подільський (Верховинський район, с. Криворівня). Передбачений обсяг фінансування 6,08 млн грн.