Будівництво містечка «Липки» добігає кінця


Зовнішнє оформлення вже закінчено на 100%, внутрішнє - на 90%.

 

Зараз у корпусі №7 проводимо оздоблення під’їздів та монтаж дверей, у решті будинків роботи підходять до повного завершення. ⠀

 

На власників квартир чекають: ⠀

 

- Утеплені стіни;

- Добре освітлені під’їзди;

- Якісні пластикові вікна та броньовані двері;

- Сучасні ліфти;

- Зелені зони відпочинку біля будинків.

 

Ми із задоволенням приймаємо відвідувачів, щоб усе продемонструвати та розповісти. Наш консультаційний центр працює: Пн-Пт 9.00-17.00; Сб 9.00-13.00. Івано-Франківськвул. Мазепи, 164.

 

Також Ви можете отримати всю необхідну та цікаву інформацію про стан будівництва чи квартири в режимі онлайн. А ще ми завжди на зв’язку за телефонами: 099 777 3 770⠀і 098 777 3 770.

 

Планування квартир перегляньте тут:http://bit.ly/2Yl1A1z

 

Територія житлового комплексу закрита, з цілодобовою охороною. Це дозволить мешканцям мікрорайону насолоджуватися приватним простором, зеленою територією та дитячими майданчиками, не хвилюючись за власну безпеку. А комфорт і затишок - важливі фактори при виборі майбутнього помешкання.

 

Широка площа забудови — цілих 6 гектарів — дозволяє облаштувати на прибудинковій території зелені зони для відпочинку дорослого населення та малечі, ігрові майданчики. Тишу, чистоту і безпеку не тільки у вашому помешканні, а й надворі, важко переоцінити.

 

Саме тому закритий житловий комплекс і те, що сторонні не зможуть потрапити на територію - важливий фактор для вашого спокою, особливо якщо у вас є діти.

 

Центральний офіс компанії: Івано-Франківськвул. Військових Ветеранів, 10Б.