Район Manhattan Будується

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Романа Левицького-Ленкавського
Ціна(м2) від: 10 500 грн.
Клас об'єкта: Еліт
Стан будівництва: Будується

Район Manhattan – сучасний, спланований в деталях, дуже зручний та стильний район для комфортного життя, роботи і відпочинку. В ньому nпередбачено дошкільний дитячий заклад, сучасний ігровий дитячий майданчик європейського типу, місця для зберігання візочків і спортивного інвентаря.

 

Однією із вагомих особливостей Manhattan є квартири в форматі Smart, і не дарма, адже проаналізувавши різні типи людей та сімей, їх стиль життя, вимоги до комфорту і якості, архітектори та дизайнери компанії “Благо” розробили сучасне планування, яке максимально забезпечує зручність для мешканців нових домівок. Одно-, дво- та трикімнатні квартири, smart-квартири, таунхауси з окремим входом в форматі Smart, який забезпечує велику функціональність у звичайній площі, зручне зонування.

 

Для зручності і комфорту в будинках району Manhattan передбачено входи в під’їзди на рівні землі.  У плануванні двору, міжбудинкової території, загальної інфраструктури кварталу Manhattan, відпочинкових та розважальних зон наші архітектори і дизайнери дуже уважні до деталей. В інфраструктурі передбачено: фітнес-центр, боксерський клуб, кав'ярня, продуктова крамниця, аптека, архітектурна студія, дитячий дошкільний заклад. 

 

Унікальний ландшафтний дизайн, пішохідні та веломаршрути, продумана інфраструктура, місця для зберігання візочків та спортивного інвентарю, заправки для електрокарів, затишний двір.

 

Район Manhattan спроектовано і втілюється за європейськими принципами, тому тут багато функціональності та новітніх технологій, які використовуються при будівництві. Це сучасний формат життя, що включає зручність та стиль, роботу і відпочинок, сервіс високого рівня.

 

Це житловий комплекс з впровадженою системою контролю доступу, відеоспостереженням та з цілодобовою службою охорони, яка подбає про Ваш спокій.

 

Розташування

Житловий комплекс Манхетен розташований в місті Івано-Франківськ, неподалік міського озера та історичного центру міста, на перетині вулиць Ленкавського і Левицького.

 


10 Коментарів - Написати коментар

 1. То що є у когось інформація, буде воно дальше будуватися чи ні? Хтось звертався до цього славнозвісного забудовника?

 2. Джонатан 30.03.2019 08:20

  Якби я знав купив би в ЖК Липки ціна такаж сама вони почали будівництво на багато пізніше а закінчать швидше.

 3. Марія 15.03.2019 08:26

  Пустили пару людей, щоб створити видимість ніби щось роблять. Але такими темпами вони будуватимуть ті будинки ще багато років. То правда, не треба вестись на рекламу, бо будувати то не картинки малювати і язиком молоти.

 4. Джонатан 24.02.2019 17:45

  Не ведіться на хорошу рекламу та картинки, подумайте добре перед тим як купляти квартиру, а так все класно починалося стройка шла повним ходом (різні відео фото реклами)а зараз що ми бачимо перший другий та третій будинок небудується, а четвертий взагалі пів року як стоїть нерухається.

 5. Джонатан 24.02.2019 17:34

  Люди пишуть їм коментарі в ЖК Манхетен (фейсбук) не бійтеся їх, нехай рухаються. Так вони не встигають стройка ніби заморожена.

 6. Порадник 14.02.2019 18:44

  Якщо затримують здачу - в договорі мають бути прописані штрафні санкції за прострочку. Наполягайте, щоб виплачували, якщо не захочуть - об'єднуйтесь з іншими інвесторами, шукайте адвоката і в суд.

 7. Покупець 04.02.2019 00:13

  думав купувати тут квартиру, але подивився фото і зараз почитав ваші коментарі - дійсно якось уже не дуже й хочеться. Перший будинок з осені не рухався, де вікна?) ні на одному фото немає робочих...

 8. Петро 31.01.2019 18:56

  Походу нас багато, хто розчарований! Вже практично лютий будова таке враження заморожена із листопада місяця до сьогоднішнього дня буквально нічого не зроблено...

 9. Нажаль то правда, будова майже зупинилась і перший будинок вчасно не здали. Наступні два теж вже ніяк не встигнуть вчасно здати. Ми розчаровані.

 10. Станом на кінець 2018 року будівництво фактично зупинилось. Перший будинок мав бути зданий, але готовий тільки наполовину. Що відбувається???

Коментар