ЖК "Sky центр" Будується

Забудовник: Мельник
Адреса: Івано-Франківськ, вул.Бельведерська
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Будується

Сучасний житловий комплекс "SKY центр"знаходиться у так званому "новому" центрі Івано-Франківська, неподалік від старої частини міста на перехресті вулиць Бельведерська-П.Орлика. Поруч розвинена інфраструктура, зручне транспортне сполучення, заклади торгівлі, школи і дитсадки.

"SKY центр" включає:

 • 3-поверховий торгово-розважальний центр з парковкою;
 • підземний паркінг;
 • сучасні газифіковані квартири.

Перевірка від Побудовано:

 • Реєстрація юридичної особи
  ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОГРЕС-БУД ІФ" (ПП "ПРОГРЕС-БУД ІФ"). 76018, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ІМ.В.СТЕФАНИКА, будинок 23, квартира 2. Засновник приватного підприємства Друк Олександра Ярославівна. Дата запиту в Єдиному державному реєстрі про реєстрацію юридичної особи не вказана, проте дата державної реєстрації - 12.06.1991 та дата запису в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу - 30.06.2006.
 • Статутний капітал
  Розмір (грн.): 1000.00. Дата закінчення формування: 05.07.2007
 • Види діяльності
  Код КВЕД 01.49 Розведення інших тварин;
  Код КВЕД 43.11 Знесення (основний);
  Код КВЕД 43.12 Підготовчі роботи на будівельному майданчику;
  Код КВЕД 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель
 • Суди / Виконавчі провадження
  У жовтні 2013 року після скандалу та інформаційного резонансу про незаконність об’єкту за адресою вул. Мазепи 35а, Івано-Франківська міська рада прийняла рішення визнати будівництво самочинним та подала до суду на ДАБІ з вимогою скасувати видану у 2011 році декларацію на початок будівельних робіт.
  Справа будівництва, із якого зробили скандал, за 2 роки пройшла усі рівні судових інстанцій. Останнє слово у цій справі сказав Верховний Суд України, який 21 квітня 2015 року постановив відмовити у задоволені позову Івано-Франківської міської ради. «Враховуючи те, що обставини, які стали підставою для перегляду справи Верховним Судом України, не підтвердилися, у задоволенні заяви міськради слід відмовити», - йдеться у рішенні суду.
  Головною мотивацією говорити про незаконність даного будівництва була інформація про те, що ПП «Прогрес-Буд ІФ» під час будівництва самовільно захопило сусідню прибудинкову територію. Під час судових процесів за постановою прокуратури м.Івано-Франківська проведено будівельно-технічну експертизу та надано висновок, який долучений до матеріалів суду. Так, пункт 8 будівельно-технічної експертизи говорить: «На час проведення огляду земельної ділянки по вул..Мазепи, 35А не було виявлено ознак самозахоплення земельної ділянки ПП «Прогрес-Буд ІФ» під будівництво та благоустрій 8-ми поверхового будинку».
  : + Читати повністю

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар