Як нині виглядає закинута шоколадна фабрика у центрі Франківська. ФОТО

Колись “Фабрика шоколаду і десертних цукрів Кровицького” була одним із найбільших харчових підприємств Станиславова. Тепер це напівзруйнована часом будівля по вулиці Незалежності, черговий будинок-привид.

На час заснування у 1926 році польським кондитером Владиславом Кровіцьким підприємство було оснащене обладнанням найновіших систем, використовувана сировина була найвищої якості, а вироби перевищували своєю якістю аналоги. У 1931 році фірму перейменували як „Локарно акціонерне товариство – Фабрика шоколаду і десертних цукрів”, пише Westnews.

 

zZcHgaSAs3M

 

В 30-х роках вона була найбільшим підприємством харчової промисловості міста. Обсяг виробництва у 1932 році, наприклад, складав 10 000 кг на рік при 40 робітниках. Розвиток підприємства продовжився і після приходу більшовиків. Так тривало до 70-их років минулого століття, коли підприємство переїхало на теперішню територію ПАТ “Ласощі”.

 

Зараз будівля фабрики нагадує радше місце для зйомок фільмів жахів, аніж місце, де виготовляли шоколад. Вікна побиті, стіни обшарпані, де-не-де провалюється підлога. І лише вивіска “Fabryka” неначе поклик з далекого минулого – нагадує нам, що в цієї будівлі ще може бути і майбутнє.

  

 

IMG_9241

 

IMG_9256

 

 

IMG_9252

 

 

 

IMG_9292

 

IMG_9294

 

 

 

IMG_9274