У Франківську з’явився ще один цікавий мурал. ФОТО


У Івано-Франківську з’явився ще один мурал, автором якого є Юрій Пітчук.

 

Про це повідомили на Facebook-сторінці Прикарпаттяобленерго.

 

Розвантажувальну підстанцію, яку у вересні встановили в сквері на Валах, вирішили художньо оздобити, щоб вона органічно вписувалась у міський антураж та не контрастувала з архітектурою міста.

 

Темою розпису арт-підстанції є «Енергія Карпат». На фасаді підстанції зображена група оленів, яка рухається дугою, перестрибуючи масивні, порослі мохом камінні брили, характерні для Карпат. Серед них – олень благородний та сарна європейська – мешканці карпатських лісів.

 

 

На фоні над тваринами зображена лінія гір, у якій легко упізнаються Петрос та Говерла. Весь малюнок символізує чисту та загадкову енергію природи Карпат – таку ж потужну й незамінну, як і електрична енергія.

 

Концепція «Енергія Карпат» обрана не випадково.

 

Оскільки розвантажувальна підстанція облаштована у зеленій відпочинковій зоні, нам хотілось доповнити її незайманою природою Карпат, такою самобутньою та надихаючою, – каже автор ідеї та художник Юрій Пітчук. – Основними кольорами розпису є сірий, оливковий, бірюзовий, фіолетовий, хакі та охра. Завдяки такому спокійному колориту підстанція не здається зайвою у сквері, а надихає глядачів на активний відпочинок, дослідження рідного краю та дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Сподіваємось, що нова арт-підстанція стане чудовою фотозоною для мешканців та гостей міста.

 

Арт-підстанція «Енергія Карпат» є третім мистецьким об’єктом середмістя, створеним енергетиками спільно з Юрієм Пітчуком. Першою була підстанція з художнім розписом “Метаморфози чоловіка і жінки” в сквері Руської Трійці, другою – “Енергія стихій” у сквері Міцкевича.

 

За словами енергетиків, кожна із цих арт-підстанцій стала унікальною окрасою франківських скверів завдяки філігранному поєднанню естетичної краси та глибокого символізму їх розписів. Підстанція на Валах винятком не стане. Щоб переконатись у цьому, достатньо побачити підстанцію на власні очі.