У Франківську понад 100 пам'яток архітектури потребують ремонту

У Івано-Франківську зареєстровано 559 пам’яток архітектури місцевого і п’ять – національного значення. При цьому понад 100 об’єктів-перебувають у "важкому" стані.

Про це йдеться у звіті «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Івано-Франківська за І півріччя 2017 року», який днями затвердив виконавчий комітет.

 

Задня їх збереження у місті проводять роботи з реставрації фасадів старовинних будівель. Зокрема, організовано допорогову закупівлю робіт з розробки робочого проекту ремонтно-реставраційних робіт з пристосування приміщень будинку ратуші на вулиці Галицькій, 4 А для музею Ратуші  та інших громадських потреб.

 

Окремо розробляються проекти реставрації фасадів на вули Шевченка, 22,24,30.

 

Загалом у січні-червні 2017 року індекс будівельної продукції становив 119,9% у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

 

Тільки за перше півріччя цього року місцевими підприємствами виконано будівельних робіт на суму 458,6 млн грн. Нове будівництво, реконструкція та технічне переоснащення склали 73,5% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 19,5% та 7% відповідно.

 

Також у місті авершується будівництво дитячого садка в с. Угорники. Проводяться роботи з будівництва дитячих садків в селах Микитинці та Крихівці. Оголошено тендер на проведення реконструкції дитячого садка по вулиці Хоткевича.

 

Проводилися роботи із будівництва школи в селі Хриплин (І пусковий комплекс) та спортивного залу ЗОШ №16.