У Франківську мешканцям відшкодовуватимуть 80% вартості утеплення будинків

Левова часта житлового фонду міста застаріла і потребує термінової модернізації.

Для того, щоб більше франківців зголошувались на комплексне утеплення будинків, наступного року влада планує змінити умови співфінансування.

 

За словами міського голови Руслана Марцінківа, якщо ще цьогоріч мешканці платили 40%, а місто - 60%, то відтепер з міського бюджету фінансуватимемо 80% вартості утеплення.

 

"Впроваджуємо нову програму ремонту під'їздів на умовах 50/50: половину - місто, половину - люди. Масово до мене звертались мешканці щодо поганого стану під'їздів, тому цю проблему слід було вирішувати негайно", - кажу міський очільник.

 

Ще однією корисною програмою стане фінансування ОСББ за різними напрямками: ремонт приміщень, мереж, заміна вікон, освітлення, утеплення.

 

"Крім того, продовжуємо компенсувати 20% від тіла кредиту, які отримало ОСББ на енергетичну модернізацію помешкань, говорить Руслан Марцінків. - Місто зацікавлене, щоб усі франківці жили в комфортних умовах. Проте і людям варто усвідомити, що модернізація житла - це справа не тільки влади, але й власників цього житла.

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар