Базу відпочинку НБУ в Яремче знову виставили на продаж


Фонд держмайна виставив на приватизацію оздоровчий комплекс «Прикарпаття» в Яремче, що перебуває на балансі Національного банку України. Стартова ціна 64,4 мільйона гривень.

 

Крок аукціону - 644,9 тисяч. Про це повідомив в.о. голови Фонду державного майна України Віталій Трубаров, інформує Фіртка.

 

Аукціон пройде 13 серпня цього року у системі ProZorro.Продажі.

 

Це вже не перша спроба продати «Прикарпаття». Оздорочий комплекс у відмінному стані, під охороною і підтримується у належному технічному стані, зимою опалюється.

 

Перша черга будівництва – будівля корпусу №2 - повністю завершена, укомплектована меблями, сантехнікою, освітленням. Але непрокладена частина зовнішнього каналізаційного трубопроводу (близько 200 метрів), через що будівля не може експлуатуватися.

 

Сама будівля складається з п’яти дворівневих номерів та трьох апартаментів. Будинок побудовано за індивідуальним проектом. Загальна площа – 2 029,75 м2.

 

ІІ черга будівництва - це фактично будівництво контрольно-пропускного пункту та підземних очисних споруд і реконструкція відкритої водойми, яке інвестор має завершити протягом 1 року і ввести комплекс в експлуатацію.

 

Оздоровчий комплекс «Прикарпаття» розташований на земельній ділянці загальною площею 2,7 га.

 

Нагадаємо, база відпочинку "Прикарпаття" скандально відома своєю дорожнечею і розкішшю. Після зміни влади всі роботи на базі були зупинені.

 

Колишня голова НБУ Валерія Гонтарева говорила, що регулятор не повинен витрачати кошти на утримання таких об'єктів. У зв'язку з цим було прийнято рішення базу "Прикарпаття" віддати на приватизацію.

 

У лютому 2018 року ФДМ уперше спробував продати базу, але не знайшов покупця.