РІЕЛ ІФ

riel-if

Будівельна компанія "РІЕЛ ІФ" - це 25 збудованих та введених в експлуатацію багатоквартирних житлових будинків. Це 155220 м кв житла для понад 2200 сімей.


Основні принципи БК «Ріел ІФ» - це якість будівництва та довіра клієнтів. "РІЕЛ ІФ" здатна запропонувати житло на будь-який смак. Купивши квартиру в БК "РІЕЛ ІФ", Ви станете власником просторих і світлих кімнат, і не зможете втриматись від того, щоб періодично запрошувати гостей в Ваше нове житло.


Доглянутий і чистий під’їзд , привітні і доброзичливі сусіди, облагороджена і озеленена територія – саме такі будівлі споруджує наша будівельна компанія. Новобудови компанії «Ріел ІФ» розташовані там, де найкраще розвинена інфраструктура: - Соціально-побутова, (магазини Сільпо, Комфі, Фокстрот, заправка WOG, аптеки, дві лікарні, безліч банків);


 - Культурно-розважальна (школа, дитячий садочок, церква, стадіон Рух, парк ім. Т. Шевченка, міське озеро, Льодова Арена).


Ви можете придбати житло у тихому і спокійному районі міста. Таке розташування дозволяє майстерно поєднати міський комфорт із видами дозвілля не відходячи далеко від дому. Зручні транспортні сполучення дозволяють зустріти гостей з будь-якого куточку міста!


Контакти:


м. Івано-франківськ, вул. Січових Стрільців 23, пов. 1


Е-пошта: rielif2017@gmail.com


Офіс: 0342 71 09 09


Продаж квартир: 050 433 86 81, 050 433 45 05, Галина


http://rielif.com.ua/


 


 Перевірка від Побудовано:

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар