Прогрес-Буд ІФ

progres-bud-if

Приватне підприємство "Прогрес-Буд ІФ" було засноване у 1991 році. До сфер його діяльності підпадає знесення, підготовка робіт на будівельному майданчику, а також будівництво житлових і нежитлових будівель.


Приватне підприємство «Прогрес-Буд ІФ» виступало замовником будівельних робіт по вул. Мазепи 35А.


 


Контакти:


Юридична адреса: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Набережна ім. Стефаника, 23, к. 2


Телефон основний: (0342) 538428


Факс: (0342) 778782


Перевірка від Побудовано:

  • Реєстрація юридичної особи ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОГРЕС-БУД ІФ" (ПП "ПРОГРЕС-БУД ІФ"). 76018, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ІМ.В.СТЕФАНИКА, будинок 23, квартира 2. Засновник приватного підприємства Друк Олександра Ярославівна. Дата запиту в Єдиному державному реєстрі про реєстрацію юридичної особи не вказана, проте дата державної реєстрації - 12.06.1991 та дата запису в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу - 30.06.2006.
  • Статутний капітал Розмір (грн.): 1000.00. Дата закінчення формування: 05.07.2007
  • Види діяльності Код КВЕД 01.49 Розведення інших тварин; Код КВЕД 43.11 Знесення (основний); Код КВЕД 43.12 Підготовчі роботи на будівельному майданчику; Код КВЕД 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель
  • Суди / Виконавчі провадження У жовтні 2013 року після скандалу та інформаційного резонансу про незаконність об’єкту за адресою вул. Мазепи 35а, Івано-Франківська міська рада прийняла рішення визнати будівництво самочинним та подала до суду на ДАБІ з вимогою скасувати видану у 2011 році декларацію на початок будівельних робіт. Справа будівництва, із якого зробили скандал, за 2 роки пройшла усі рівні судових інстанцій. Останнє слово у цій справі сказав Верховний Суд України, який 21 квітня 2015 року постановив відмовити у задоволені позову Івано-Франківської міської ради. «Враховуючи те, що обставини, які стали підставою для перегляду справи Верховним Судом України, не підтвердилися, у задоволенні заяви міськради слід відмовити», - йдеться у рішенні суду. Головною мотивацією говорити про незаконність даного будівництва була інформація про те, що ПП «Прогрес-Буд ІФ» під час будівництва самовільно захопило сусідню прибудинкову територію. Під час судових процесів за постановою прокуратури м.Івано-Франківська проведено будівельно-технічну експертизу та надано висновок, який долучений до матеріалів суду. Так, пункт 8 будівельно-технічної експертизи говорить: «На час проведення огляду земельної ділянки по вул..Мазепи, 35А не було виявлено ознак самозахоплення земельної ділянки ПП «Прогрес-Буд ІФ» під будівництво та благоустрій 8-ми поверхового будинку».

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар